| Сериали | 667 |
| Актьори | 741 |
| Режисьори | 327 |
| Сценаристи | 471 |
| Компании | 75 |
| Потребители | 7175 |
Наричаха я Луна (Luna, la heredera)
50 серия
Пилар търси Дани. Знае, че Андрес е говорил с него и тя го кани да пийнат кафе. Дани се съгласява само заради клюката.
Маурисио отвежда Алисия в офиса. Настоява повече да не притеснява Луна. Отново я критикува за това, че е подслушвала разговора и й казва, че не иска повече клюки.
Луна показва на Хасинто изрезки от вестници, които й е показала Алисия.
Маурисио и Алисия разговарят за Карлос. Алисия му казва, че не може да я критикува заради това, след като излиза с братовчедка му.
Карлос се прибира и разказва на Луна за целувката и реакцията на Маурисио. Луна въздиша и разказва за Родриго. Хасинто подозира, че всичко това е планирано от Даниела.
Маурисио изпраща Алисия да се разходи с Лусио и се среща с Борис. Разказва му за Родриго и за целувката на Карлос. Борис отбелязва, че той вече се е включил в състезанието за Луна.
Пилар иска Дани да й помогне да си върне Андрес. Признава, че е харесала сериозно Борис, но е разбрала какъв човек е.
Палома казва на Андрес, че Пилар е права - нейната връзка с Родриго е патологичен случай. Тя приема да бъде гадже на Андрес, ако той може да живее с нея в дома на чичо й. Ако поиска, тя ще легне с него. Андрес се проваля.
Лусио се разхожда с Алисия. Алисия го разпитва за Карлос. Лусио я пита защо е толкова сърдита на живота.
Луна се обажда на Маурисио. Той й казва, че ще поговорят вечерта защо не иска Карлос да се приближава повече до Алисия.
Дани разговаря с Андрес за Пилар. Той му казва, че не иска да бъде с нея, защото в момента го вълнува Палома. А и неговото достойнство си има граници. С всеки изминал ден все повече се ядосва на Родриго.
Родриго заварва Палома с дневника. Палома го лъже, че е приела да бъде с Андрес. Родриго се шегува. Тя го удря. Родриго се извинява. Казва й, че двамата страдат от едно и също - обичат без да получават нищо в замяна. Той я поздравява, че е приела Андрес и се е спасила от него - несподелената любов го превръща в чудовище. Изпълнен е с ревност и желание. Той не иска да й навреди.
Беатрис се противопоставя на Мануел заради парите. Мануел й признава, че Лусио му е купил билет от лотарията. Влиза Маргарита. Луна отива да се види с Маурисио и моли Карлос да изчака... Лусио потвърждава лъжата на Мануел пред Беатрис.
Маурисио е бесен заради това, че Карлос е целунал Алисия. Луна му напомня, че той е направил същото с нея. Маурисио я моли да му помогне, за да не се срещат никога повече. Луна му казва, че Карлос й е братовчед и не може да му забрани да я посещава в дома. Луна предполага, че ще е по-добре да се върне в дома на леля си, иначе всичко ще приключи зле. Маурисио й отговаря, че не може да позволи проблемите около тях да ги разделят. Луна му казва, че не иска да наранява близките си заради Алисия. Не може да продължава така - тя да я мислят за най-големия враг. Трябва да мислят само за тях двамата.
Маргарита критикува Лусио за това, че не е споменал нищо за наградата. Лусио й обяснява, че е искал да й каже. Лусио ще поеме щетите, защото ги смята за свое семейство.
Борис коментира с Пилар какво е направила Алисия (за Родриго). Пилар е притеснена - не иска повече да помага на Палома. Борис я пита за какво се притеснява. Пилар споделя, че се чувства унизена. Той й предлага да отидат в хотел, но тя отказва.
Алисия се обажда на Даниела, за да й разкаже какво се е случило. Тя й казва, че Луна и Маурисио са се скарали и че още повече е подразнила баща си с Карлос.
Луна си приготвя куфара и моли Маурисио да поговори с Карлос. Мисли си, че Алисия само го използва, но ако греши и това е любов, не бива да се месят. Маурисио й казва, че няма да позволи да си тръгне така - той има нужда от нея.
Мануел благодари на Лусио, че го е спасил и го моли да му върне парите. Лусио предлага да ги поделят - 50 на 50. Какво мисли?
Маргарита и Беатрис разговарят за Лусио. Беатрис казва, че ако Лусио е дал парите на Мануел, то е защото няма вяра на Алехандро.
Хасинто се досеща, че Карлос е увлечен по Алисия.
Алисия симулира, че иска да бъде съучастница на Луна с Родриго. Луна не смята да й позволи да направи неща, за които по-късно може да съжалява, както преди с Маурисио.
Даниела говори на Естебан за Алисия и му предлага да ги запознае. Алисия знае, че той е бил любовник на майка й.
Маурисио предлага на Алисия да излязат, но тя отказва.
Андрес и Давид посещават Родриго и Палома. Родриго се държи грубо и Андрес го удря за това, че обижда Палома.
Карлос се обажда на Луна. Тя го моли да не се качва - тя ще слезе при него.
Андрес продължава да се кара с Родриго. Давид моли Андрес да си тръгне. Андрес моли Палома да тръгне с него.
Октавио пристига в сградата и търси Хасинто. Мануел го пуска да влезе. Хасинто не се радва да види Октавио и го моли да си върви. В този момент пристига Луна. Октавио й казва, че той е нейния баща.
