Пътят на възмездието (Avenida Brasil)

15 серия

След като се измокрят в дъжда, Жоржиньо и Нина остават много близо един до друг. На Жоржиньо нейният парфюм му се струва много познат. Тя решава да си хване първия автобус, който мине. Вече в автобуса, Нина си спомня как двамата са били разделени като деца.

Същата вечер, в имението на Туфао, Карминя признава пред Нина, че се е държала много зле с нея и я моли да бъдат приятелки.

Суелън моли Леандро да ѝ купи една рокля и му казва, че ако ѝ я купи, ще приеме да излезе с него. Когато излизат, тя го убеждава да я заведе в дома си. Докато Леандро се къпе, тя търси някакви снимки. Рони заварва Леандро и Суелън заедно в стаята. Рони и баща му я изгонват от къщата. Като се връща, Леандро вижда, че Суелън е отнесла снимките.

Със снимките, Суелън изнудва Диоженез и настоява за пари. Този, който ѝ плаща, е Леандро.

Жоржиньо се връща в къщата на Карминя и когато Нина го вижда, изпуска подноса на земята.

По-късно, Жоржиньо вижда парцалената кукла в стаята на Нина и си спомня, че е виждал същата кукла на сметището. Той разпознава в играчката куклата на Рита.

От друга страна, Тесалия казва на Лелеко, че е влюбена в него. Лелеко, на свой ред, ѝ напомня, че той е женен мъж и е верен на жена си.

На сметището, Жоржиньо търси Лусинда, но тя е отишла на среща с Нина. Докато е там, Жоржиньо разпитва децата за Нина и те му разказват, че преди това тя е живяла на сметището и че се е казвала Рита. Децата показват на Жоржиньо една снимка и той се убеждава, че Рита е Нина. Като осъзнава, че Рита е Нина, Жоржиньо започва да плаче.

На друго място, Нина казва на Лусинда, че в къщата печели доверието, включително и това на Макс. Освен това, споделя, че все още изпитва нещо към Батата и че знае, че той сега е сгоден и ще се жени за друга жена.

Лусинда се връща на сметището и заварва там Жоржиньо. Той ѝ разкрива, че вече знае всичко за Нино. В началото, тя отрича всичко, но накрая потвърждава, че Рита е Нина. Плачейки, Лусинда молил за прошка Жоржиньо за това, че го е разочаровала.