Сериали | 2231 |
Актьори | 1996 |
Режисьори | 412 |
Сценаристи | 624 |
Компании | 98 |
Потребители | 37636 |
Доня Барбара (Doña Bárbara)
117 серия
Сантос признава на Сесилия, че обича Марисела!
Барбара се съблича пред Сантос с явното намерение да го съблазни и да спи с него, но той я отблъсква. Той й казва, че не може да бъде с нея, защото не може да бъде с жена, която е причинила толкова зло и го е мамила. Освен това, Барбара продължава да извършва престъпления – този път тя открадва добитъка на Дон Енкарнасион, тъй като иска да присвои и неговото ранчо и след това да го изгони от там.
От друга страна, Сантос признава на леля си Сесилия, че се е видял с Марисела и че я е целунал. Сесилия разбира, че Сантос и Марисела се обичат истински. Тя съветва племенника си да се бори за нея. Сантос се обнадеждава, когато Сесилия му казва, че Марисела може да се окаже жената на живота му и въпреки че сега девойката се крие от него и демонстрира, че го ненавижда, в действителност тя го обича тайно. Освен това, Сантос признава пред леля си, че в началото е обичал Барбара, сега той се отвращава от нея заради цялото зло, което е извършила в миналото.
Балбино предава дневника на американеца на един мъж, който иска да се отърве от Доня Барбара и да присвои земите, в които се предполага, че има нефт.
В това време, Мария Ниевес посещава Алтагасия и й казва, че я обича. Той я целува страстно, но тя продължава да го отблъсква и го убеждава, че Бартоломе е нейния годеник, въпреки че истината е друга – тя е безумно влюбена в Мария Ниевес.
Сантос открива, че Мелкиадес е взел неговата кореспонденция. За това, Сантос подозира, че Барбара проверява неговите писма.
В столицата, Сесилия заедно със сина си посещава Марисела. Тя й предава писмото с последната воля на баща й (Лоренсо).