Бурята (La tempestad)

49 серия

Естерсита си спомня миналото!

Ада започва да си спомня миналото и си припомня, че истинското ѝ име е Естерсита.

Марина посещава Дамян в затвора. Той остава впечатлен от срещата с нея.

Мерседес забелязва от разстояние как един мъж малтретира Магдалена и я отвежда със себе си. Мерседес ги проследява.

Ада разговаря по телефона с Ернан и му разкрива, че вече знае коя е тя, от къде идва и кое е семейството ѝ. Освен това споменава, че си е спомнила и името си – Естерсита. Тя, обаче, трябва да научи още.

Ласаро настоява Фулхенсио да му каже кой е баща му.

Ернесто благодари на Фулхенсио за лоялността и учтивостта си, но го заплашва, че ако някога го предаде, ще го убие.

Ернан отива в Гуакамая и се среща с Урсула. Казва ѝ, че е наясно, че тя разиграва шоу. Тя го потвърждава и казва, че очаква неговото участие в шоуто.

Марина казва на Дамян, че не е успяла да намери дори една причини, за да не го посети и че не може да изтрие спомена за него от сърцето си и ума си.