Булчински воал (1971) (Velo de novia (1971))

Производство: 1971 г.
Компания: Telesistema Mexicano S.A.
Държава: Мексико
Режисьори:
Сценаристи:

Рейтинг:

влезте или се регистрирайте за да гласувате

Римейк на бразилската теленовела „Véu de Noiva“ (1969 г.). Заснет е римейк – мексиканската теленовела „Velo de novia“ (2003 г.)